Wsparcie informatyczne
dla uprawy pieczarek i systemy dla hodowli drobiu!

Zaczynamy
systemy dla hodowli drobiu, aplikacje dla pieczarkarni, program dla hodowli, wsparcie informatyczne

E-mail: marcin@fungisearch.com
Tel.: 660 663 677

Wsparcie informatyczne ułatwia codzienną pracę w wielu dziedzinach życia i gospodarki. Pomaga na bardziej efektywne zarządzanie zasobami. Stosowane w rolnictwie pomaga sprawniej zarządzać uprawami. Z kolei dla hodowców jest to szansa na monitorowanie i nadzorowanie stada. Nasza firma programistyczna dostarcza rozwiązań dla wyspecjalizowanych gałęzi rolnictwa. Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom hodowcy mają szansę uczynić swój biznes bardziej rentownym. Prześledzić cały proces hodowli lub uprawy w celu wykrycia ewentualnych niedostatków i możliwości ich poprawy tak, aby znacznie zwiększyć przychody z prowadzonej działalności. Wsparcie informatyczne dla hodowli drobiu to monitorowanie zwierząt i analiza ich funkcjonowania, w celu ograniczenia zbędnych kosztów i określenia rentowności przedsięwzięcia. Wsparcie informatyczne dla pieczarkarni pomaga na bieżąco monitorować jakość plonów oraz stany chłodni. Ponadto system ma funkcję wspierającą właściwe rozliczanie zbiorów, a nawet ewidencjonowanie czasu pracy zbieraczy. Cenną funkcją jest również opcja pozwalająca na pełną identyfikację wszystkich zebranych skrzyneczek z pieczarkami.

Aplikacje dla hodowców drobiu i pieczarkarni

W dzisiejszych czasach prawie każda dziedzina życia przeszła już internetową rewolucję. Aplikacje dla pieczarkarni i hodowli drobiu zaczynają cieszyć się coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców z tych wyspecjalizowanych sektorów gospodarki.

Aplikacja wspomagająca hodowlę drobiu ma mnóstwo przydatnych funkcji wspomagających zarządzanie stadem. Nadaje się idealnie do nadzorowania gromady kurczaków oraz indyków. Aplikacje dla hodowli drobiu są szczególnie przydatne w celu określenia poziomu rentowności całej działalności oraz poszczególnych cykli. Dzięki takiemu oprogramowaniu, fermy z łatwością obliczą zyski, straty, koszty i opłacalność sprzedaży.

Aplikacje dla pieczarkarni są idealnym narzędziem do monitorowania zarówno uprawy, jak i całej załogi zajmującej się zbiorem grzybów. Za pomocą tej aplikacji można usprawnić rozliczanie zbiorów, zbadać wydajność i jakość plonów z każdej partii. Oprogramowanie umożliwia także badanie czasu pracy zbieraczy pieczarek i przeglądać stany chłodni. Przydatną funkcją jest także możliwość identyfikacji każdej zebranej skrzynki pieczarek.

aplikacje dla hodowli drobiu, systemy dla hodowli drobiu

O nas

Już od blisko 20 lat wspieramy hodowców pieczarek.

Jesteśmy firmą programistyczną realizującą aplikacje na potrzeby wyspecjalizowanych gałęzi rolnictwa takich jak pieczarkarstwo i hodowla drobiu.

System komputerowy dla pieczarkarni

Systemy dla pieczarkarni zostały stworzone po to, aby ułatwić funkcjonowanie przedsiębiorstwom zajmującym się uprawą pieczarek.

Oprogramowanie na bieżąco monitoruje działalność przedsiębiorstwa, dzięki czemu bezpośrednio wpływa na podejmowane decyzje oraz kierunek rozwoju firmy. Ponadto nieustanna obserwacja jest pomocna w określaniu trafności już wprowadzonych działań. Daje to klarowny obraz funkcjonowania pieczarkarni, pokazuje, co działa dobrze, ale wskazuje też na istotne luki, czyli to, co należałoby poprawić, żeby zwiększyć rentowność.

Bardzo ważną funkcją i ogromną zaletą systemu jest możliwość jego integracji ze skupem pieczarek. System dla skupów pieczarek komunikuje się z systemem w pieczarkarni. Znacznie usprawnia to pracę z poszczególnymi komórkami powiązanymi z przedsiębiorstwem.

System komputerowy dla hodowli drobiu

Systemy dla hodowli drobiu są istotnym elementem działalności przedsiębiorstwa, któremu zależy na osiąganiu wysokich przychodów i ograniczeniu zbędnych kosztów. Program dla hodowli drobiu umożliwia ciągłe kontrowanie stada w celu określenia czy działania i decyzje podejmowane w związku z hodowlą są trafne. Systemy pomagają obliczyć rentowność działalności. Analiza zebranych danych jest również pomocna w celu określenia dalszej strategii przedsiębiorstwa. Monitorowanie gromady kurczaków oraz indyków dostarcza fermie informacji, które są niezbędne do dokładnego określenia opłacalności sprzedaży.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą systemów wspomagających uprawę oraz hodowlę.

Produkty:

Uniwersal: sprawdzony i działający w kilkudziesięciu pieczarkarniach system komputerowy wspierający rozliczanie zbiorów, stany chłodni, raportujący wydajność, jakość plonów, ewidencjonujący wydajność i czas pracy zbieraczek oraz pozostałych pracowników. Zapewniający pełną identyfikację każdej zebranej skrzyneczki w pieczarkarni.

Uniwersal Integrator: System dla skupów pieczarek integrujący się z programmi Uniwersal w pieczarkarniach.

Kurnik: Aplikacja wspomagające hodowlę drobiu na fermach kurzych oraz fermach indyków. Program pomaga kontrolować parametry wzrostu, upadki, koszty, opłacalność sprzedaży w poszczególnych ubojniach oraz rentowność cykli.

Zapraszamy do kontaktu!

Dopasujemy nasze produkty do Twoich potrzeb, podzielimy się doświadczeniami z kilkudziesięciu wdrożeń.